Wynajem samochodów Strzelin

Samochód stał się narzędziem, bez którego nie wyobrażamy sobie funkcjonować. Codzienne obowiązki, zakupy, dojazdy do pracy - brak samochodu w tych sytuacjach jest sporym utrudnieniem. Niestety zdarzają się sytuacje, że samochód ulegnie awarii, wtedy gdy jest najbardziej potrzebny. Na całe szczęście już nie musisz się tym martwić - serwis samochodowy zadbał o to za Ciebie.  Poniżej przedstawiamy wyselekcjonowaną i kompleksową ofertę wynajmu samochodów w Strzelinie i okolicy.

Skontaktuj się z nami: +48 600 27 49 70

Bezpieczny wynajem samochodów Strzelin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stworzyliśmy ofertę wynajmu samochodów w Strzelinie i okolicy dostosowaną do potrzeb wymagających kierowców. Zadbaliśmy nie tylko o szeroki wybór nowoczesnej floty samochodowej, ale również ich doskonały stan techniczny, który gwarantuje komfort i bezpieczeństwo jazdy - zarówno tej krótko-, jak i długodystansowej. W naszej ofercie znajdziesz pojazdy od samochodów osobowych przez dostawcze po autolawety. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu, dzięki wykonywaniu cyklicznych przeglądów samochodów i dbałości o ich techniczne i czysto estetyczne wyposażenie.

Przeznaczone na wynajem samochodów w Strzelinie pojazdy spełniają wymagania dotyczące funkcjonalności, osiągów, dynamiki jazdy, a także pakowności przestrzeni ładunkowej. Czas to pieniądz, dlatego nie trać go na podróże komunikacją miejską. Samochód na wyłączność to wygoda, którą gwarantują Ci współczesne branże motoryzacyjne na czele z mechanikami samochodowymi Sudecki.

Nie zwlekaj - dołącz do grona zadowolonych kierowców!

Jeżeli oddałeś samochód do serwisu samochodowego albo nie dysponujesz samochodem na własność - odezwij się do nas a przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę wynajmu samochodów w Strzelinie. Dzięki naszej flocie samochodowej poczujesz się bezpiecznie i załatwisz wszystko, czego potrzebujesz, bez konieczności martwienia się o jego stan techniczny.

Działamy kompleksowo, a podstawowym filarem naszej działalności są kompleksowe usługi serwisowe. Jako warsztat samochodowy świadczymy pełen zakres usług warsztatowych.

Sudacki Auto Serwis Strzelin

ul. Kamienna 3K, 57-100 Strzelin

e-mail: sudacka1@wp.pl

tel.: 600 27 49 70, 604 99 77 88

Pozostałe usługi warsztatu samochodowego:

Jak dojechać do warsztatu samochodowego?